آرشیو مقالات
-1- تقاضای پول و تجارت الکترونیکی در الگوی کینزین ها تقاضا برای پول به سه عامل یا انگیزه بستگی دارد:
1- انگیزه معاملاتی 2- انگیزه احتیاطی 3- انگیزه سفته بازی.

5-3 - داده کاوی
کمپانی های زیادی از ابزارهای داده کاوی بهره گرفته اند تا بتوانند داده های حجیم و گسترده را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ، روندهای موجود رابیابند.
اهمیت اموراقتصادی در تاریخ بشری امری بدیهی و انکار ناپذیر است. تمدن بشری محصول کارو تلاش و انسان برای بهتر زیستن است و در این میان نباید از اهمیت تاثیر عواملاقتصادی غافل بود.
بقای هر سازمان ایجاب می کند تلاشی جدی برای پیشی گرفتن از رقیبان در افزایش سهم بازار تولیدات یا عرضه خدمات، سرلوحه برنامه های سازمان قرار گیرد.
5- آیا افرادی در سازمان ما وجود دارند که مشتریان را دور می‌کنند؟ فروش کار زمان بری است ومطمئنا فرمول خاصی ندارد.
آیا شركت شما هر كاری راكه برای مشتریان مفید و جذاب باشد، انجام می‌دهد؟ در این مقاله هفت سوال اساسی برای روشن شدن این موضوع پرسیده می‌شود.
ایده کلی و مبانی اولیه مفهوم مدیریت روابط مشتریان که به اختصار CRM گفته می شود، از اوایل دهه نود، زمانی شکل گرفته بود، که مدیران با استفاده از ابزار های نوین اطلاعاتی موفق به جمع آوری اطلاعات از لایه های مختلف کسب و کارشان شده بودند.
در متون بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و بازاریابی رابطه‌ای گاها بجای یكدیگر بكار می‌روند اما تفاوتهائی با یکدیگر دارند. تعاریف گوناگونی برای بازاریابی رابطه‌ای وجود دارد.
مطابق با پژوهش انجام شده توسط موسسه bain & company در سال 2013، محبوب‌ترین ابزار مدیریتی، مدیریت ارتباط با مشتری شناخته شده است.
چرا مشتری مداری؟ (بخش دوم)
در مجموع سازمان ها با هریک از اهداف فوق که تشکیل شده باشند برای رسیدن به مقاصد خود نیازمند جلب رضایت مردم یا مراجعین هستند.
در بازار رقابت، دلیل محوریت مشتری، افزایش درآمد و کسب سود است.
 
افزايش دسترسي عموم مردم به اينترنت باعث شده است تاامكان تجارت از طريق تار جهان گستر از جايگاه ويژه اي برخوردار شود.

 

 
 
 
 
 

 
9


8

 
7

 
6

 
5

 
 
 
 
 
1

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای گیلاس آبی -نرم افزارهای هوشمند مدیریتی- محفوظ است.
فعالیت اصلی این سایت در زمینه معرفی نرم افزارهای هوشمند مدیریتی | نرم افزار مدیریت پرسنل و مدیریت ارتباط با مشتریان |نرم افزار بانک مخاطبین سازمان | نرم افزار نگهبانی | نرم افزار crm می باشد.
Copyright ® 2011 GilaseAbi.org